O nas

Kancelaria Finansowa 3F sp. z o.o. została zarejestrowana 28 Października 2009 roku w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000340380 przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, przez XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Następnie w listopadzie 2009 uzyskaliśmy zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na rozpoczęcie działalności pośrednictwa ubezpieczeniowego. Od 2011 roku jesteśmy członkiem elitarnej londyńskiej giełdy winnej Liv-ex, jednym z 417 brokerów winnych w 33 krajach świata.

KF3F jest spółką polską i podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Nasze bazy danych są zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych (GIODO).


Model biznesowy

Multi Level Marketing KF3F jest firmą doradztwa finansowego realizującą model biznesowy oparty o długoterminowe relacje z klientami i zaspakajanie ich różnorodnych potrzeb. W odróżnieniu od firm typu Multi Level Marketing lub pośredników opartych o biura lub agencje powiązanych z konkretnymi instytucjami finansowymi realizujemy projekt niezależnego doradztwa. Multi Level Marketing Opieramy sie o doradców działających w strukturze "płaskiej" w której to oni są centralną i ważną postacią w relacjach inwestorskich. W naszych szkoleniach kładziemy nacisk na fakt, iż niezależne doradztwo oznacza rekomendacje również niektórych produktów nie znajdujących się w naszej ofercie.

KF3F współpracuje z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem pochodzącym z różnych instytucji oraz firm z rynku finansowego. Nasi doradcy są związani z rynkiem średnio od 6 lat.Strategia

Nasza strategia zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój poparty rozsądną polityką finansową opartą o przejrzyste zasady rachunkowości , bezpieczeństwo, stabilność oraz odpowiedzialne doradztwo. Przedmiotem szczególnych starań jest i będzie innowacyjność w doborze racjonalnych kosztowo rozwiązań dla naszych klientów.

Nasze doradztwo zgodnie z hasłem 3xF (Finances For Families - Finanse dla Rodzin) dotyczy rozwiązań indywidualnych oraz rodzinnych. Klient definiuje swoje potrzeby i oczekiwania w trakcie rozmowy, a my podejmujemy się znaleźć i zaproponować stosowne rozwiązania. Nie określamy ani nie narzucamy żadnych rozwiązań produktowych - działamy na życzenie. Ze względu na to, iż ze strony klientów, którzy nam już zaufali, pojawiają się potrzeby dotyczące rozwiązań biznesowych, to w najbliższej przyszłości planujemy rozszerzyć ofertę o ten segment i dedykować mu wyspecjalizowanych doradców.


Oferta

Multi Level Marketing Kancelaria Finansowa 3F analizuje i selekcjonuje dostępne na rynku oferty produktowe firm inwestycyjnych, banków, ubezpieczycieli i innych instytucji w celu doboru rozwiązań zabezpieczających kapitał i majątek klienta, oraz takich które realizują oczekiwane zyski w odpowiednim terminie.

Bazując na podstawowych i najczęściej wymienianych potrzebach, budujemy relacje i realizujemy coraz bardziej złożone projekty z naszymi Klientami. Reprezentujemy ich w relacjach z instytucjami finansowymi i wydajemy rekomendacje dotyczące oferowanych produktów.

W przypadku, gdy na rynku nie ma elastycznych i dochodowych rozwiązań jesteśmy gotowi do budowy produktów, w których koszty transakcyjne uzasadniają racjonalność inwestycji.

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem z naszym doradcą wystarczy wypełnić formularz po prawej stronie lub zadzwonić/wysłać sms pod numer 790 200 679, a my oddzwonimy.

Zapraszamy też do kontaktu przez stronę internetową gdzie możecie Państwo do nas napisać z konkretnym pytaniem lub opinią.

+48 790 200 679
 
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl
Since 2011